Bets10 Slot Turnuvası

8 Nisan 01:01– 6 Mayıs 00:59 tarihleri boyunca, slot turnuvasında toplam 250.000 € mükafat Haftalık Ödüller ve Günlük Rastgele Ödüller ile seni bekliyor!

Turnuva boyunca Haftalık Turnuva Ödülleri’ni kazanmak için her hafta önderlik tablosunda konumunu alman ve ilk 550’ye girmen gerekiyor. Minimum 0.50 €2luk spinlerle oyna ve seçili oyunlarda bir spin ile elde ettiğin en yüksek kazanç ile önderlik tablosundaki skorunu elde et. Sıralamada yükselmek için oynamaya devam et ve puanını yükseltme talihi yakala! Haftanın 1.lerine verilecek mükafat tamı tamına 5.000 €!

Günlük Rastgele Ödülleri yakalamak için şayet gene asgari spin kıymeti olmadan seçili oyunlarda oynaman yeterli. Rastgele denk gelen ödülleri yakalamak için ne kadar çok oynarsan şansın dahi bir o kadar artar! Tam 5 adet 100 € ve daha pekçok mükafat seni bekliyor! Turnuva boyunca çok sayıda mükafat kazanabilirsin.

Oyunlar:

Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen, Great Rhino Megaways, John Hunter and the Book of Tut, The Dog House, The Dog House Megaways, Joker’s Jewels, Chilli Heat, Fruit Party, Wild Wild Riches, Wild West Gold, Cowboys Gold, Gems Bonanza, Big Bass Bonanza, Madame Destiny Megaways, Gates of Olympus, Joker King, Hot to Burn Hold and Spin, The Hand of Midas, Fishin’ Reel, Juicy Fruits, Power of Thor Megaways.

Hemen oynamaya başla, Haftalık ve Günlük ödülleri kazan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir